Ubezpieczenia

Konkurs fotograficzny z nagrodami dla kupujących ubezpieczenie turystyczne w Warcie

poleć drukuj

Nowoczesny tablet i inne ciekawe nagrody mogą otrzymać klienci WARTY, którzy do końca sezonu wakacyjnego kupią ubezpieczenie turystyczne WARTA Travel. Teraz to jeszcze łatwiejsze, bo towarzystwo rozbudowało ofertę sprzedaży on-line o nowe pakiety. Nowością jest na przykład samodzielne ubezpieczenie na wypadek odwołania imprezy lub anulowania biletu.

WARTA przygotowała konkurs „Podróż WARTA zobaczenia” w którym najciekawsze zdjęcia zostaną uhonorowane przydatnymi w podróży wartościowymi nagrodami np. tabletem Samsung Galaxy TAB czy wodoodpornym aparatem fotograficznym FUJI HP30. Dodatkowo najlepsze zdjęcie, zostanie opublikowane na stronie www.wartadirect.pl. Konkurs potrwa do końca września 2012 r.

– Jednym warunkiem uczestnictwa jest zakup ubezpieczenia turystycznego WARTA TRAVEL – mówi Maciej Stankiewicz, menedżer produktu w WARCIE.

Teraz wybór dopasowanego do potrzeb klienta ubezpieczenia jest jeszcze łatwiejszy, bo oferta jest dostępna nie tylko u agentów towarzystwa, ale też w rozbudowanym w ostatnim czasie serwisie sprzedaży on-line.

– Dodaliśmy możliwość ubezpieczenia się on-line wyjeżdżającym na wypoczynek w kraju. W ofercie ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny wprowadziliśmy nowe wersje pakietów skierowane do osób, które na wakacjach chcą po prostu poleżeć na plaży, dla miłośników sportów oraz dla wyjeżdżających do pracy – wylicza Maciej Stankiewicz.

Nowością jest też samodzielne ubezpieczenie na wypadek odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej lub anulowania biletu, zarówno w podróży krajowej jak i zagranicznej. Umowa przewiduje zwrot poniesionych przez klienta wydatków, a nie zrefundowanych przez organizatora czy przewoźnika.

– Takie ubezpieczenie zadziała w przypadku poważnych zdarzeń z powodu których musimy zrezygnować z wykupionego wypoczynku, wcześniej z niego wrócić lub oddać bilety lotnicze czy kolejowe – tłumaczy Maciej Stankiewicz.

Chodzi tu przede wszystkim o nieszczęśliwy wypadek czy nagłe zachorowanie samego ubezpieczonego, ale też sytuacje w których ze względu na śmierć lub chorobę osoby bliskiej wymagającej obecności i stałej opieki trzeba zmienić plany wakacyjne.

– Stosujemy szeroki zakres definicji osoby bliskiej, bo jest to każdy członek najbliższej rodziny Ubezpieczonego, czyli  małżonek/konkubent, dziecko, rodzic, rodzeństwo – podkreśla Maciej Stankiewicz.

Takie ubezpieczenie zadziała też w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych tj. powódź czy huragan, które uniemożliwiają pobyt lub odbycie podróży lub w miejscu stałego zamieszkania miały miejsce np. pożar czy włamanie.

Cena ubezpieczenia zależy głównie od wydatków poniesionych na zakup wycieczki czy biletu. Na przykład przy cenie wycieczki na poziomie 2 tys. zł koszt takiego ubezpieczenia wyniesie 50zł, a przy cenie biletu w wysokości 1 tys. zł – 35zł.

Źródło: Warta


Tagi: , ,

Zasady korzystania z porównywarki ubezpieczeń Elektroniczne kanały sprzedaży i obsługi klienta stały się powszechnie obowiązującym standardem. Trudno sobie dziś wyobrazić bank, który nie oferowałb...
Świat bez granic – nowy produkt w ubezpiecze... Citi Handlowy wzbogaca ofertę produktów ubezpieczeniowych przeznaczonych dla posiadaczy kart kredytowych o kolejny produkt. „Świat bez granic” to krót...
Deutsche Bank PBC uruchomił internetowy market ube... Deutsche Bank PBC we współpracy z Blue Media S.A. uruchomił własny internetowy market ubezpieczeniowy, w ramach którego dostępne są polisy turystyczne...
Specjalna promocja na zakup ubezpieczenia komunika... Od 26 lipca do 1 sierpnia trwa specjalna promocja cenowa Allianz Direct w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz turystycznych. Każda osoba, któ...
Jak poradzić sobie podczas szkody komunikacyjnej z... Według różnego rodzaju badań, większość Polaków udających się na zagraniczne wyjazdy wakacyjne udaje się do krajów europejskich. Część z nich rusza w ...

Warning: Use of undefined constant wpisy - assumed 'wpisy' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/webrange/domains/leonisdirect.pl/public_html/wp-content/themes/leonis/single.php on line 120